Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
55 min 10 wolnych

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI/SMUKŁA TALIA

Asia Sz.

55 min 16 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Gosia D.

55 min 15 wolnych

TURBO SPALANIE

Asia Sz.

       
09:00
55 min 4 wolnych

ZUMBA

Marek T.

55 min 8 wolnych

FIT BALL/PŁASKI BRZUCH

Gosia D.

55 min 7 wolnych

BRZUCH, UDA I POŚLADKI

Natalia Ł.

55 min 16 wolnych

PILOXING

Ula U.

55 min 11 wolnych

TBC

Jednorozowe zastępstwo

ZASTĘPSTWO

   
09:10          
45 min 13 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Janek B.

45 min 14 wolnych

SEXY PUPA

Justyna R./Ela B.

10:00
55 min 13 wolnych

PŁASKI BRZUCH/STRETCHING

Marek T.

55 min 9 wolnych

FIT SYLWETKA

Damian K.

55 min 16 wolnych

PILATES

Natalia Ł.

55 min 6 wolnych

BRZUCH, UDA I POŚLADKI

Asia Sz.

55 min 14 wolnych

STRETCHING/ZDROWY KRĘGOSŁUP

Jednorozowe zastępstwo

ZASTĘPSTWO

55 min 5 wolnych

ZUMBA

Ania S.

55 min 7 wolnych

TBC

Justyna R./Ela B.

11:00    
55 min 17 wolnych

ZUMBA

Ania S.

55 min 16 wolnych

TBC/STRETCHING

Asia Sz.

 
55 min 13 wolnych

POWER BRZUCH

Justyna R./Ela B.

55 min 10 wolnych

TABATA/PŁASKI BRZUCH

Justyna R./Ela B.

12:00          
55 min 13 wolnych

TBC

Justyna R./Ela B.

55 min 20 wolnych

MENTAL SHAPE

Ela B.

13:00          
55 min 17 wolnych

PILATES

Justyna Rz.

55 min 13 wolnych

BRZUCH, UDA I POŚLADKI

Ela B.

14:00          
55 min 9 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Justyna Rz.

55 min 14 wolnych

BIKINI SHAPE

Gosia D.

15:00          
55 min 13 wolnych

TURBO SPALANIE

Ela B./Asia Sz.

55 min 16 wolnych

POWER BRZUCH/ STRETCHING

Gosia D.

15:30
55 min 11 wolnych

CROSS TRENING

Damian K.

55 min 10 wolnych

BIKINI SHAPE

Milena M.

 
55 min 8 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Asia Sz.

55 min 6 wolnych

FIT SYLWETKA

Damian K.

   
16:00          
55 min 18 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ela B./Asia Sz.

55 min 9 wolnych

JOGA KRĘGOSŁUPA

Julia Z.

16:30
55 min 4 wolnych

FIT SYLWETKA

Damian K.

55 min 12 wolnych

PILATES

Milena M.

55 min 5 wolnych

ZUMBA

Marek T.

55 min 5 wolnych

FIT SYLWETKA

Damian K.

55 min 2 wolnych

PILOXING

Ula U.

   
17:00          
55 min 15 wolnych

BRZUCH, UDA I POŚLADKI

Ela B./Asia Sz.

55 min 18 wolnych

TBC/ STEP

Asia Sz.

17:30
55 min -7 wolnych

BRZUCH, UDA I POŚLADKI

Kasia G.

55 min 5 wolnych

TURBO SPALANIE

Milena M.

55 min 7 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Dominika Z.

55 min -9 wolnych

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI/SMUKŁA TALIA

Kasia G.

55 min 12 wolnych

ZUMBA

Ula U.

   
18:00            
55 min 2 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Asia Sz.

18:30
55 min 5 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia G.

55 min -1 wolnych

PŁASKI BRZUCH

Justyna Rz.

55 min -2 wolnych

ABT

Dominika Z.

55 min -1 wolnych

ZUMBA

Ania S.

55 min -9 wolnych

ENERGY SHAPE

Gosia D.

   
19:30
55 min 0 wolnych

TBC

Kasia G.

55 min 0 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Justyna Rz.

55 min -1 wolnych

FAT BURNING/STEP

Milena M.

55 min -5 wolnych

CROSS TRENING

Damian K.

55 min -9 wolnych

FAT BURNING/PŁASKI BRZUCH

Gosia D.

   
20:30
55 min 4 wolnych

ZUMBA

Ania S.

55 min 1 wolnych

ZUMBA

Marek T.

55 min -3 wolnych

SEXY PUPA

Milena M.

55 min -7 wolnych

BIKINI SHAPE

Justyna R.

55 min -6 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Gosia D.

   
21:30
55 min -1 wolnych

JOGA KRĘGOSŁUPA

Julia Z.

55 min 11 wolnych

STRETCHING

Marek T.

55 min 1 wolnych

PŁASKI BRZUCH/STRETCHING

Milena M.

55 min -1 wolnych

PŁASKI BRZUCH

Justyna R.

55 min 14 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Gosia D.

   
← →